Współpraca

Najem krótkoterminowy.

Twoje mieszkanie – nasz wspólny interes. Jesteś właścicielem mieszkania, i?

No właśnie.

Najpopularniejszym sposobem korzystania z zasobów jest oddawanie ich najemcom. Sympatyczna para z dzieckiem, menedżer na rocznym kontrakcie, siedmiu studentów na trzech pokojach.
Wszystko to wiąże się z długoterminowością. Umowa na pół roku, rok, dwa. A gdyby tak wynajmować przez 365 dni roku, nie jednej osobie, a stu osiemdziesięciu?

Powiesz pewnie – i będziesz mieć rację – że to sporo roboty.

Z najemcą „tradycyjnym” podpiszesz umowę raz i z głowy. Zajrzysz koło dziesiątego skasować czynsz i tyle. A tu – sto osiemdziesiąt meldunków, sto osiemdziesiąt umów, sto osiemdziesiąt generalnych porządków, kilometry papieru toaletowego i hektolitry detergentów. No i paliwo. Mieszkasz pod miastem, do centrum masz 20 km. W tę i z powrotem to 40. Pomnóż razy 180. 7.200 km. To więcej niż z Torunia do Nowego Jorku!

Czy to się może opłacać?

Owszem. Potrzebujesz jednak pomocy, której możemy Tobie udzielić. Masz mieszkanie, my mamy doświadczenie i wypracowane sposoby.

Zróbmy interes!

Wyobraź sobie, że do miasta wpadł King-Kong. Wyrwał z fundamentami wielki hotel i rozrzucił go w promieniu kilkunastu kilometrów. Tym właśnie zarządzamy. Dużym hotelem z pokojami rozsianymi po mieście. Zachęcamy do kontaktu.

Facebook
×

Log in